NASZE PLECAKI
Połączenie sportowego wyglądu i trwałych materiałów to plecaki z linii RollSack. To idealne rozwiązanie gdy zabierasz swój komputer do szkoły lub na uczelnię. Nie budzący skojarzeń z zawartością wygląd daje Ci większe poczucie bezpieczeństwa.
PLECAK RollSack Shuffle
Ten elegancki plecak o przystępnej cenie nie przypomina typowej torby na notebooka, dzięki czemu codzienne korzystanie z niego na ulicy czy w środkach masowej komunikacji jest bezpieczniejsze. Sportowy wygląd i niewielka waga podnoszą walory użytkowe produktu. Plecak dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Solidna, oddzielnie zapinana, wewnętrzna kieszeń na komputer wykonana jest ze specjalnej pianki amortyzującej. Plecak posiada 2 oddzielne komory zapinane na dwustronny suwak. Plecak wykonany jest ze specjalnej, wodoszczelnej, nierozciągającej się tkaniny.
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 43 x 31 x 18 cm, waga: ok. 480 g.
więcej »
PLECAK RollSack Rapid
Wyjątkowa wszechstronność i ergonomia oraz atrakcyjny, sportowy wygląd to najważniejsze atuty tego plecaka. Oprócz wewnętrznej przegrody na komputer, wydzielonej z głównej komory, plecak wyposażony jest w aż trzy dodatkowe, zapinane na zamek schowki, w których z kolei znajdują się kolejne kieszenie i przegródki. Pełen komfort, także podczas jazdy rowerem, zapewniają dwie wypełnione gąbką „poduszki” z siatki po stronie pleców oraz zapinany z przodu pasek. Wszystko to, wraz z dodatkowymi siatkowymi kieszeniami na napoje czy drobne przedmioty, czyni z tego plecaka doskonałe wyposażenie zarówno na wykłady jak i wszelkie wycieczki.
więcej »